Menu
10690
Superdry

Superdry - Hoodie me logo neoni për meshkuj

Hoodie relaxed fit me kapuç me xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry hoodie i zi për meshkuj me printim të logos së verdhë fluoreshente. Kapuç dhe me xhep përpara.Relaxed fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM2013572A-AWF
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali81%Pambuk;19%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain