Menu
11490
Superdry

Superdry - Hoodie me zinxhir gri për meshkuj

Athletic College Graphic hoodie me zinxhir, xhepa dhe kapuç
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Athletic College Graphic Hoodie me zinxhir gri për meshkuj me printim të bardhë logoje në pjesën e përparme dhe në mëngë. Kapuç. Xhepa para.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM2013580A-EO1
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Pambuk;40%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain