Menu
10690
Superdry

Superdry - Hoodie për femra

Vintage hoodie relaxed fit me logo dhe me xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Vintage VL Hoodie për femra me kapuç me xhep përpara. Relaxed fit. Printimi i logos.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW2011881A-9QV
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali60%Pambuk;40%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain