Menu
10690
Superdry

Superdry - Hoodie për femra

Tattoo Hoodie relaxed fit me ngjyrë jeshile të errët me printim dhe gur zirkon
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Tattoo Hoodie me kapuç relaxed fit për femra. Xhepi i përparmë. Me printime dhe zirkone.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW2011958A-1KM
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain