Menu
5994
Superdry

Superdry - Hoodie për femra

Sportswear Logo Hoodie boxy fit pambuku me poliester të shtuar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Sportswear Hoodie për femra me logo. Boxy Fit. Pambuk dhe poliestër. Ngjyra bezhe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW2012064A-3KU
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain