Menu
10690
Superdry

Superdry - Hoodie për meshkuj

Athletic Script Hoodie i verdhë me xhep përpara dhe logo të qëndisur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Athletic Script Hoodie për meshkuj me kapuç me xhep përpara. Qëndisje logoje. Ngjyra e verdhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM2013154A-1LI
MarkëSuperdry
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali75%Pambuk;25%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain