Menu
10690
Superdry

Superdry - Këmishë meshkujsh bardh e zi

Cny Dragon këmishë me printim me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Cny Dragon këmishë bardh e zi me printim. Mëngë të shkurtra. Një përzierje e viskozës dhe liocelës.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM4010819A-71D
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain