Menu
6390
Superdry

Superdry - Tuta plazhi të verdha për meshkuj

Premium 17-inch rroba banje me logo relaxed fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Superdry Premium 17-inch Tuta të shkurtra plazhi për meshkuj të verdha me logo të madhe anësore. Rrip elastik me lidhse. Dy xhepa anash dhe një xhep pas me zinxhir. Rrjetë për mbështetje. Modeli ka veshur masën M.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDM3010236A-SWR
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain