Menu
13990
Timberland

Timberland - Atlete jeshile për meshkuj

Winsor Trail atlete të ulta me shollë të rehatshme OrthoLite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Winsor Trail atlete për meshkuj në një kombinim të ngjyrave jeshile të errët dhe ullirit. Pjesa e sipërme rrjetë. Veshje prej pëlhure ReBotl. Taban komode OrthoLite®. Shollë e mesme GreenStride™ e bërë nga 65% material me bazë bio.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA6B3H
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerVF International SAGL