Menu
14990
Timberland

Timberland - Atlete të bardha për meshkuj

Maple Grove atlete të sheshta me pjesën e sipërme prej tekstili ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Maple Grove atlete meshkujsh të sheshta të bardha me taban në të njëjtën ngjyrë. Pjesa e sipërme dhe veshja me pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA5PNR
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil/Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndonezi
ManufacturerVF International SAGL