Menu
13490
Timberland

Timberland - Atlete të zeza për meshkuj

Maple Grove atlete lëkure të ulta me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Timberland Maple Grove atlete lëkure të ulta me taban të sheshtë. Ngjyra e zezë dhe tabani i bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA6A2D W05
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerVF International SAGL