Menu
9990
Timberland

Timberland - Këpucë me pëlhurë kërpi për meshkuj

Mylo Bay këpucë casual me lidhëse në pjesën e sipërme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Mylo Bay Këpucë prej kanavacash me lidhëse sipër dhe rreth e qark. Ngjyrë bordo dhe taban i bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA68GD
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiPëlhurë kërpi
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerVF International SAGL