Menu
19990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Çantë monogram për femra

TH City Mono Tote çantë me rrip dhe katër doreza. Përmasat: 33 x 15.5 x 28.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger TH City Mono Tote çantë femrash bezhë me print logo. Dy doreza më të shkurtra dhe dy më të gjata. Rrip i rregullueshëm i shpatullave. Përmasat: 33 x 15.5 x 28.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHAW0AW16406-DW6
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali64%Letër;20%Poliuretan;16%Poli
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands