Menu
13990
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Çantë shpine e zezë për femra

City çantë shpine me kapak dhe lidhse. Përmasat: 25 x 24 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger City çantë shpine femrash e zezë me dorezë zinxhiri argjendi dhe rripa bardh e zi. Me kapak. Përmasat: 25 x 24 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHAW0AW15938-BDS
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands