Menu
22890
Paciotti 4US

4US - Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë

Sean atlete rastësore prej lëkure kamoshi dhe tekstili
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
4US Sean atlete meshkujsh ngjyrë bezhë për cdo ditë. Lëkurë antilope dhe tekstile. Model i ulët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4SEAN 400-1830
MarkëPaciotti 4US
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPACIOTTI S.p.a. Italy