Menu
22990
Paciotti 4US

4US - Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete Larry të zeza me detaje të kuqe në taka
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj Paciotti 4US Larry me majë të ulët me thembra të sheshtë. Ngjyra e zezë dhe detaj i kuq në taka.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4LARRY-1418
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë;