Menu
27990
HUGO BOSS

BOSS - Atlete ngjyrë bezhë-gri për meshkuj

Jace_Runn_lmme atlete të ulta me vrima dhe rrjetë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
BOSS Jace_Runn_lmme atlete meshkujsh bezhë-gri me vrima dhe rrjetë në pjesën e sipërme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517307 060
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufacturePortugali
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland