Menu
12792
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të bardha me logo të zezë me lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein Atlete të bardha për meshkuj lëkure me logo të dukshme Calvin Klein anash, në llapë, mbi thëmbër dhe në shollë ngjyrë të zezë, me lidhse, të sheshta dhe poshtë kyçit
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00681-0LD
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands