Menu
9594
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të bardha me shirita me majë të ulët dhe me taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete lëkure për meshkuj Calvin Klein. Model i sheshtë me shputa me shirita. Ngjyra e bardhë dhe detaje të zeza.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00681-YBR
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;