Menu
12792
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të ulta me taban të ngritur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein Cupsole atlete për meshkuj të ulta prej lëkure. Taban pak i lartë. Ngjyrë e bardhë, krem ??dhe burgundy.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00681-0KV
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands