Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Bluzë me logo për meshkuj

Hoodie i zi me printim me shkëlqim dhe kapuç
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Bluzë e zezë për meshkuj me një printim logoje me shkëlqim. Kapuç.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKJ30J324634-0GL
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali50%Pambuk;50%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands