Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Hoodie për meshkuj me printim logo

Hoodie pambuku me kapuç dhe xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Hoodie pambuku për meshkuj me kapuç me xhep përpara. Printimi i logos.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKJ30J325350-0GP
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands