Menu
21590
Camper

Camper - Atlete Karst për meshkuj

Atlete të sheshta me taban XL Extralight® Organix™ dhe shoje Ortholite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Camper Karst atlete për meshkuj prej lëkure dhe gomë të shtuar. Ngjyrë ulliri. Taban Extralight® Organix™ dhe shoje Ortholite®.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100845-021
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali84%Lëkurë;16%Gomë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain