Menu
17752
Camper

Camper - Atlete për meshkuj Drift Trail

Atlete të ulta me shollë OrthoLite® dhe thembra Vibram
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Drift Trail atlete meshkujsh gri me detaje të zeza dhe jeshile. Tabane OrthoLite® dhe shollë Vibram.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100947-003
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali71%Sintetike;29%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain