Menu
11333
Camper

Camper - Atlete Pelotas Soller për meshkuj

Atlete lëkure të ulta me shoje OrthoLite® Recycled™ dhe taban gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Pelotas Soller atlete meshkujsh gri me detaje jeshile dhe të bardha dhe taban kaf. Pjesa e sipërme prej lëkure. Tavolina OrthoLite® Recycled™ për rehati maksimale.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100937-001
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain