Menu
12952
Camper

Camper - Atlete Pelotas Soller për meshkuj

Atlete lëkure të ulta me shoje OrthoLite® Recycled™ dhe taban gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Camper Pelotas Soller atlete meshkujsh blu e errët me detaje kafe dhe të bardha. Pjesa e sipërme prej lëkure. Shoje OrthoLite® Recycled™ për rehati maksimale. Taban gome kaf.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100937-004
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain