Menu
21690
Camper

Camper - Atlete për meshkuj Twins

Atlete me shtroje OrthoLite® Recycled™ dhe shollë të jashtme XL Extralight® Organix™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Camper Twins të bëra nga një përzierje lëkure lope-tekstili. Tavolina OrthoLite® Recycled™ dhe sholla të jashtme XL Extralight® Organix™.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100845-014
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali84 %Lëkurë;16 %Gumë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain