Menu
50490
Premiata

Premiata – Atlete të bardha për meshkuj

Atlete Drake me majë të sheshtë e me taban/shuall me ajër dhe me printim logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Premiata Drake atlete me shuall me ajër për meshkuj dhe me majë të sheshtë. Përzierje lëkure dhe tekstili. Ngjyrë e bardhë me detaje bezhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRDRAKE-305
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali90%Lëkurë;3%Poliamid;7%Plastik
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy