Menu
50490
Premiata

Premiata - Atlete për meshkuj ngjyrë blu

Atlete Drake me majë të sheshtë me thembra me ajër dhe printim logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj Premiata Drake Air Sole. Përzierje lëkure dhe tekstili. Ngjyra blu marine.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRDRAKE-304
MarkëPremiata
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali55% Lëkurë; 20% Poliamid; 15%