Menu
12943
Desigual

Desigual - Këmishë femrash shumëngjyrëshe

M. Christian Lacroix këmishë me fije mëndafshi regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Desigual x M. Christian Lacroix këmishë shumëngjyrëshe për femra me printime orkide. Një përzierje viskoze dhe mëndafshi.Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SWCW34-9019
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Mëndafshi
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain