Menu
6952
Desigual

Desigual - Këmishë për femra me stampa

Këmishë pambuku regular fit me mëngë të gjata
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Desigual këmishë femrash e bardhë me printime artistike, lule blu dhe mesazhe. Pambuk. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SWCW22-1000
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMarok
ManufacturerABASIC S.L. Spain