Menu
7992
Desigual

Desigual - Këmishë me vija për femra

Këmishë viskozë me xhep në gjoks regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këmishë femrash me vija desigual në nuanca blu dhe të bardhë. Xhep gjoksi me printim lulesh. Viskozë. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SWCW06-5010
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Viskozë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain