Menu
8690
Desigual

Desigual - Këmishë me printim për femra

Këmishë viskozë me xhep në gjoks regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këmishë desigual e bardhë për femra me printim blu dhe xhep gjoksi me print lulesh. Viskozë. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SWCW21-1000
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Viskozë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain