Menu
10790
Guess

Guess - Këmishë me pala për femra

Këmishë Vivienne shumëngjyrëshe me lule dhe mëngë të gjata
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Vivenne këmishë femrash me pala me model lulesh. Mëngë të gjata.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW4RH29 WFVI2 P32Y
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy