Menu
13790
Guess

Guess - Çanta e thurur për femra

Etel Mini Hobo çantë me dorezë dhe zinxhir. Përmasat: 21 x 15 x 9 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Etel Mini Hobo çantë e verdhë me logo trekëndëshi. Dorezë e fortë dhe zinxhir i hollë për ta mbajtur mbi supe. Përmasat: 21 x 15 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWWW92 19730 YEL
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy