Menu
14390
Guess

Guess - Çantë ciklamin për femra

Jania çantë me ndarje të dyfishtë dhe logo me shkëlqim. Përmasat: 20 x 13 x 8 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Jania Çantë moderne ciklaminë me printim të shkëlqyer logoje. Ndarje me zinxhir të dyfishtë. Rrip me zinxhir ne ngjyre te arte. Përmasat: 20 x 13 x 8 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWGA91 99140 FUC
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy