Menu
18590
Guess

Guess - Çantë clutch jargavan me zinxhir

Miniaudiere çantë elegante për pranverë/verë. Përmasat: 16 x 19 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Miniaudiere Çantë livando e ndërthurur. Zinxhir i hollë për ta mbajtur mbi supe. Për raste dhe dalje speciale pranverore dhe verore. Përmasat: 16 x 19 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWWY93 10710 LAV
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy