Menu
16190
Guess

Guess - Çantë me logo për femra

Adi Satchel çantë e vogël me doreza dhe rrip. Përmasat: 22 x 19 x 9 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Adi Satchel çantë me logo femrash ngjyrë e bardhë. Doreza dhe rrip. Varëse. Përmasat: 22 x 19 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWGG93 06050 WHI
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy