Menu
16190
Guess

Guess - Çanta femrash ngjyrë bezhë

Marieke çantë me logot me tegela. Përmasat: 17 x 29 x 5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Marieke çantë e bezhë për femra me detaje ari dhe logoje tegela. Zinxhir supi. Përmasat:17 x 29 x 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWQM92 29210 LBO
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy