Menu
22490
HUGO

HUGO - Atlete lëkure për meshkuj

Kilian_Tenn_knpu atlete të sheshta me detaje të kundërta
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kilian_Tenn_knpu Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë me vija blu dhe logo sipër thembrës. Taban i bardhë me fund gri të errët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50516952 271
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland