Menu
23443
HUGO

HUGO - Atlete me taban për meshkuj

Kedge_Tenn atlete të sheshta me rrjetë, patentë dhe detaje jeshile
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Kedge_Tenn atlete meshkujsh me ngjyrë bezhë. Taban i sheshtë. Detaje me llak, rrjetë dhe detaje ngjyrë jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50510285 342
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureLaos
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland