Menu
27990
HUGO

HUGO - Atlete për meshkuj me taban të trashë

Xeno_Runn_thij atlete të ulta deri tek kyçi në kombinim gri dhe të zi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Xeno_Runn_thij atlete të ulta deri tek kyçi në një kombinim gri dhe të zi. Taban i trashë i bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50510284 006
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland