Menu
12593
HUGO

HUGO - Atlete rrjetë për meshkuj

Leon_Runn_meem atlete të ulta me taban të lartë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Leon_Runn_meem çorape për meshkuj në një kombinim të nuancave më të errëta dhe më të lehta të blusë. Taban i trashë me kontrast.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517114 460
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali50%Poliamid;50%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland