Menu
16990
HUGO

HUGO - Çantë blu për femra

Chris çantë e palosshme me rrip të hollë të rregullueshëm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Chris çantë femrash blu me logo me shkronja metalike. Ndarja kryesore dhe xhepi nën kapak. Ndarje me zinxhir në pjesën e pasme. Rrip i hollë i rregullueshëm për ta mbajtur mbi supe ose rreth trupit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50516665 039
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali70%Poliuretan;30%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland