Menu
13790
Guess

Guess - Çantë femrash ngjyrë lime

Eliette çantë me kapak dhe zinxhir. Përmasat: 11.5 x 18 x 5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Eliette çantë për femra në ngjyrë lime, me detaje floriri. Kapak me kapëse metalike. Zinxhirë me rrip të butë për mbajtje të rehatshme mbi supe. Përmasat: 11.5 x 18 x 5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWVG92 25780 CHU
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy