Menu
11592
HUGO

HUGO - Hoodie me logo për meshkuj

Dreezes hoodie pambuku oversize fit me kapuç
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Dreezes Hoodie i zi për meshkuj me print logo rozë në pjesën e përparme dhe të pasme. Prerje moderne oversize. Kapuç me lidhse. Pambuk. Udhëzime për kujdesin: larje e butë, në ujë të ftohtë, pa zbardhues, hekuroseni në temperaturë të ulët. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50509979 001
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland