Menu
17592
Liu Jo

Liu Jo - Çantë me monogram për femra

Boston Çantë e madhe me doreza dhe rrip. Përmasat: 34 x 26 x 14 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Boston Çantë e madhe me monograme në nuancë neoni koral-rozë. Doreza dhe rrip i rregullueshëm, i lëvizshëm. Përmasat: 34 x 26 x 14 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4080 E0003 81750
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy