Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë për femra

Çantë me tegela me dorezë dhe rrip. Përmasat: 16 x 21 x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino Çantë e zezë e qepur me teksturë 3D dhe monogram në zemër. Dorezë dhe rrip me zinxhir. Mbyllje me kapëse magnetike. Përmasat: 16 x 21 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4055PP1I-LA0-00A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy