Menu
18792
Love Moschino

Love Moschino - Çantë për femra ciklaminë

Çantë me tegela me dorezë dhe rrip. Përmasat: 16 x 21 x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino çantë me tegela ciklaminë me teksturë 3D dhe monogram në zemër. Dorezë dhe rrip me zinxhir. Mbyllje me kapëse magnetike. Përmasat: 16 x 21 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4055PP1I-LA0-615
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy