Menu
17990
Replay

Replay - Pantallona të gjera për femra

Pantallona casual carrot fit me bel të lartë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay pantallona femrash casual carrot fit. Këmbë të gjera me gjatësi të plotë. Bel i lartë. Mbërthimi me zinxhir dhe butona.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW8065A {84946}066
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Liocel
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy